У полоні паперових фантазій

У сучасному світі стрімкого розвитку техніки та інформаційних технологій найактуальнішою і відповідальною функцією вчителя залишається виховання здорової, всебічно розвиненої, високоморальної людини. Соціально-економічні перетворення диктують необхідність формування творчо активної особистості, яка володіє здатністю ефективно і нестандартно вирішувати нові життєві проблеми. Виховання творчого ставлення до праці, вміння бачити красу в повсякденних речах, відчувати почуття радості від процесу створення власноруч, бажання пізнати таємниці та закони світобудови, здатність до художнього проектування предметного середовища – одне з найбільш складних і цікавих завдань сучасної педагогіки.

_DSC0978

З метою залучання молоді до декоративно-прикладної творчості та впровадження національних традицій у навчально-виховний процес загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, а також методичної, практичної та наукової допомоги вчителям м. Бердянська та Запорізької області кафедра теорії та методики технологічної та професійної освіти факультету фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ (завідувач – кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Рогозіна) 3 грудня ц. р. провела  майстер-клас «Паперові фантазії» під керівництвом асистента кафедри Олени Савицької (див. світлини).

_DSC0996 _DSC1108 _DSC1128 _DSC1156

Майстер-клас був спрямований на популяризацію традиційних та сучасних технік роботи з папером (квілінг, деку паж, паперова лоза, орігамі, модульне орігамі, витинанка, силуетне вирізання, паперові тунелі тощо).

Ольга Рогозіна,
завідувач кафедри теорії
та методики технологічної та професійної освіти
Світлини Володимира Малихіна


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print