У полоні паперових фантазій

У сучасному світі стрімкого розвитку техніки та інформаційних технологій найактуальнішою і відповідальною функцією вчителя залишається виховання здорової, всебічно розвиненої, високоморальної людини. Соціально-економічні перетворення диктують необхідність формування творчо активної особистості, яка володіє здатністю ефективно і нестандартно вирішувати нові життєві проблеми. Виховання творчого ставлення до праці, вміння бачити красу в повсякденних речах, відчувати почуття радості від процесу створення власноруч, бажання пізнати таємниці та закони світобудови, здатність до художнього проектування предметного середовища – одне з найбільш складних і цікавих завдань сучасної педагогіки.

_DSC0978

З метою залучання молоді до декоративно-прикладної творчості та впровадження національних традицій у навчально-виховний процес загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, а також методичної, практичної та наукової допомоги вчителям м. Бердянська та Запорізької області кафедра теорії та методики технологічної та професійної освіти факультету фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ (завідувач – кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Рогозіна) 3 грудня ц. р. провела  майстер-клас «Паперові фантазії» під керівництвом асистента кафедри Олени Савицької (див. світлини).

_DSC0996 _DSC1108 _DSC1128 _DSC1156

Майстер-клас був спрямований на популяризацію традиційних та сучасних технік роботи з папером (квілінг, деку паж, паперова лоза, орігамі, модульне орігамі, витинанка, силуетне вирізання, паперові тунелі тощо).

Ольга Рогозіна,
завідувач кафедри теорії
та методики технологічної та професійної освіти
Світлини Володимира Малихіна


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

pay someone to do my capstone project
2015-12-12 09:50:28
<strong>pay someone to do my capstone project...</strong> ...Students are normally required to write capstone projects at the final course of their studies. However, this does not mean that we do not provide capstone project writing services for students Write my Capstone Project Friendly System Interface Con...