У пошуках Фантомаса

1knbt5eR4ks(Із презентації нової книги Юрія Андруховича)

Я – студентка п’ятого курсу Інститут філології та соціальних комунікацій БДПУ Кристина Алієва – проходячи стажування у Верховній Раді України, недавно побувала на презентації нової книги відомого українського письменника Юрія Андруховича «Тут похований Фантомас». Це своєрідний збірник вибраних колонок (ТСН-ок), який нещодавно вийшов у видавництві «Discursus». Із ТСН-ками Юрій Андрухович раз на тиждень виступає на сайті tsn.ua «Телевізійної служби новин» Каналу «1+1». Починаючи з грудня 2010 року, він опублікував їх уже близько двох сотень.

«Тут похований Фантомас» – це книга, яка вбирає в себе більше 70-и цих щотижневих записів, розташованих у суворо хронологічній послідовності. Готуючи цю збірку, автор свідомо не вносив змістових коректив, але вважав за доцільне вказати точну дату кожної публікації. Дати тут є не тільки каркасом, але й значною мірою орієнтиром.

На завершення презентаційних заходів автор книги, не відмовляючи нікому, давав автограф кожному прихильнику його творчості, в тому числі й мені (див. світлини).
Раджу прочитати.

Кристина Алієва,
студентка 5-го курсу
ІФСК БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print