У пошуках героя

Восьмикласник Бердянської ЗОШ №11 Михайло Єрьоменко вирішив і собі долучитися до обласного конкурсу в номінації «Мій герой» і разом із вчителем суспільно-гуманітарних дисциплін Оленою Барнінець та студентами БДПУ Наталією Цедрік та Варварою Красозовою, які зараз проходять педагогічну практику в цій школі, зупинилися на написанні цікавої розповіді про Сергія Шарая – «нашоатлантівця», недавнього учасника АТО, одного із героїв книги «НАШІ АТЛАНТИ: незмірна чаша милосердя».

ф1

Сьогодні, 9 лютого, шкільні гості завітали до музею історії БДПУ, де їх радо зустрічали професор БДПУ Ігор Лиман, «нашоатлантівці» Анетта Омельченко, Степан Герилів» та, звичайно ж, герой майбутньої учнівської творчої роботи – Сергій Шарай.

ф2 ф3

Михайло Єрьоменко із захопленням вслухався в кожне слово волонтерів і Сергія Івановича, щось занотовував, записував на диктофон, із задоволенням ставав до спільних світлин, щоби згодом досконало вималювати образ свого героя…

ф4 ф5

Успіхів тобі, юний друже, в написанні творчої роботи й перемоги в конкурсі!

«Університетське Слово»
На світлинах: цікаві моменти сьогоднішньої «музейної зустрічі»,
які зафіксував Павло Тєлькі 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *