У пошуках обдарованих студентів

1Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.2015 р. «Про проведення  Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015-2016 н. р.» на базі кафедри музичного виховання Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв  БДПУ відбувся І етап Олімпіади зі  спеціальності «Музичне мистецтво», у якій взяли участь студенти 3-4 курсів напряму підготовки «Музичне мистецтво».

Мета І етапу Олімпіади – виявлення, відбір та підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток та реалізація здібностей студентів, підвищення якості методичної та навчальної діяльності фахівців, стимулювання творчої праці та активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів, підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців.

Підготовкою та проведенням Олімпіади займався організаційний комітет: голова – завідувач кафедри музичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент І. В. Дубінець та члени оргкомітету – кандидат педагогічних наук, доцент  І. М. Пащенко; кандидат педагогічних наук, доцент С. М. Сергієнко; старший викладач Н. П. Ткачова.

2 4

Оргкомітет олімпіади розробив Положення про Олімпіаду, програму заходів, інформаційні листи, бланки протоколів; забезпечив учасників необхідними інформаційними матеріалами; залучив викладачів до підготовки студентів для участі в Олімпіаді; сформував банк типових завдань та умови їхнього оцінювання; розробив критерії оцінювання конкурсних завдань.

6 5

Завдання олімпіади включали ІІ тури, які складалися з декількох завдань – музичної вікторини, тестів, показу фрагментів уроків з вокально-хорової роботи та зі слухання музики.

Цього року до складу журі увійшли: голова – завідувач кафедри музичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент І. В. Дубінець та члени журі – кандидат педагогічних наук, доцент  І. М. Пащенко; кандидат педагогічних наук, доцент С. М. Сергієнко; старший викладач Н. П.Ткачова;  голова методичного об’єднання загальноосвітніх шкіл Бердянська О. А. Дамаскіна.

За результатами проведення І етапу студентської Олімпіади було визначено п’ять переможців. Третє місце розділили – Юлія Кокіна та Юлія Моренко, друге – Ганна Колеснікова та Дарія Чепіжко, абсолютну першість виборола студентка 4 курсу Любов Мазалова, яку рекомендовано до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» в Мелітопольському державному педагогічному університеті  імені Б. Хмельницького. Також комісія одноголосно вирішила відзначити сертифікатами таких учасників: Ольгу Боднарук, Любов Згурську, Карину Левченко, Євгена Крупіна та Катерину Марченко.

Конкурсанти та їх керівники висловили подяку на адресу керівництва за високу організацію проведення Олімпіади, відзначили, що в цьому році, як і в попередні роки, були запропоновані неординарні конкурсні завдання, які учасники розв’язували з цікавістю. 

Вітаємо переможців, бажаємо їм успіхів та подальших високих результатів!

Інна Пащенко,
кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри музичного виховання
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print