У професорів на каві – випускники Бердянської ЗЗСО №5

       Сьогодні, 16 березня, на своєрідних «п`ятницьких посиденьках» університетська професура знову мала приємну «кавову» зустріч із бажаними майбутніми студентами БДПУ – учнями Бердянського загального закладу середньої освіти №5.

   Дотепер уже проходили теплі, щирі, невимушені бесіди професорів нашого університету з випускниками Бердянських ЗЗСО №16 та №9, а також Бердянської багатопрофільної гімназії № 2 разом із їхніми наставниками. А нині із завтрашніми абітурієнтами спілкувалися: професор Ольга Гуренко – перший проректор БДПУ; колишні учні п`ятої школи: доктор історичних наук, професор гуманітарно-економічного факультету, заслужений працівник освіти України Ігор Лиман та професор кафедри фізики та методики навчання фізики факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти, доктор педагогічних наук Олександр Школа, а також професор кафедри української літератури та компаративістики факультету філології та соціальних комунікацій Ольга Харлан. Із нинішніми гостями також знайомилися та розповідали їм про всі принади навчання і  активного відпочинку: проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Ліпич, голова профкому БДПУ, депутат Бердянської міської ради Віталій Лола, редактор газети БДПУ «Університетське Слово», регіональний директор американського Фонду ім. К. Ковшевич Степан Герилів та заступник голови Студентської Ради БДПУ Анастасія Єсіпова.
   Із захопленням і гордістю професорів знайомили із 14 цьогорічними випускниками школи, присутніми на зустрічі, класний керівник Тетяна Кокора та заступник директора з НВР, випускниця БДПУ Ольга Шматова.
   …Майже дві години тривала щира, доброзичлива бесіда завтрашніх абітурієнтів із університетськими професорами, що, безумовно, стане для них впевненішим кроком у виборі майбутньої професії.

_DSC4394 _DSC4397

_DSC4406 _DSC4408

_DSC4414 _DSC4425

_DSC4430 _DSC4434

_DSC4438

«Університетське Слово»

Світлини Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *