У рамках реалізації проекту

Як ми вже повідомляли, 27 листопада цього року делегація з Євросоюзу відвідувала наш університет, в тому числі, члени делегації побували цтого дня в Компетентнісному центрі інклюзивної освіти БДПУ. Вітаючи гостей в стінах Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти, його директор Лариса Казанцева зазначила, що викладачі інституту, переважна більшість з яких є членами проектної команди, старанно й натхненно працюють у рамках реалізації спільного європейського проекту ТЕМПУС-IV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями». Не випадково ІСПКО опікується Компетентнісним центром інклюзивної освіти, адже мета його діяльності – методична допомога навчальним закладам різних типів щодо запровадження інклюзивної освіти, що можуть забезпечити викладачі кафедр соціальної педагогіки й прикладної психології та логопедії і майбутні фахівці напрямів підготовки «Соціальна педагогіка», «Корекційна освіта».

Про результати роботи за рік щодо реалізації цього проекту в БДПУ доповіла його координатор в університеті Ольга Гуренко. Вона повідомила про основні події, що відбулися у поточному році в рамках реалізації проекту: участь у міжнародних наукових форумах, навчальній майстерні для координаторів проекту у вишах-партнерах з питань розробки програм навчальних модулів на основі компетентнісного підходу, закордонні стажування, соціологічне дослідження, в якому взяло участь понад 800 студентів інститутів (факультетів) університету, організацію й проведення майстерень навчання освітніх менеджерів регіону в контексті інклюзивної освіти і гетерогенного середовища, створення сайту проекту в БДПУ. Доповідач наголосила, що постійно в рамках реалізації проекту здійснюється інформування наукової спільноти, студентської молоді, територіальної громади про його основні завдання, результати й позитивні наслідки як для університету, міста, так і для всього Запорізького регіону.

Наприкінці зустрічі Ольга Гуренко презентувала гостям рекламні буклети про спільний європейський проекту ТЕМПУС-IV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями» та брошуру про результати його реалізації в БДПУ за рік.

«Університетське Слово»
(за матеріалами Ольги Гуренко,
координатора проекту в БДПУ)

Світлини Олександра Лазукіна
(Студентський Клуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print