У результаті напружених фінальних поєдинків…

…Ось і визначився переможець першості університету з волейболу серед чоловічих команд. Протягом минулого тижня (з 23 по 30 листопада) десять збірних факультетських команд боролися за право стати переможцем змагань.
На першому етапі команди були розбиті на дві підгрупи по п'ять команд. За підсумками ігор групового турніру по дві кращі збірні продовжили боротьбу за нагороди.

У результаті напружених фінальних поєдинків звання переможця турніру завоювала команда випускників факультету фізичного виховання. У фінальному матчі ця збірна обіграла з рахунком 2:1 команду четвертого курсу факультету фізвиховання. Бронзовими призерами першості стали студенти гуманітарного економічного факультету, які перемогли в матчі за третє місце збірну факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти.

Команди-переможці нагороджені пам'ятними призами від організаторів першості – профспілкового комітету БДПУ (голова – депутат Бердянської міської ради Віталій Лола).