У серці – назавжди

28 квітня минулого року в нашому університеті, вшановуючи  пам'ять про відомого вченого, педагога, керівника і просто Людини з великої літери – Юрія Марковича Лизогуба – колишнього ректора нашого вишу, було відкрито аудиторію № 145 головного корпусу, яка носить його ім’я, встановили меморіальну дошку. 

Сьогодні, 8 вересня, у приміщенні цієї аудиторії відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної дошки.  Минуло 10 років як ми втратили нашого ректора, професора, доктора історичних наук, заслуженого працівника РСР та майстра спорту. Вдвох із Геннадієм Миколайовичем Шилкіним (заслужений тренер України) у свій час створили баскетбольну команду "Чайка", сьогодні відому всьому світові.

Багато колег і студентів прийшли вшанувати пам'ять про Юрія Марковича. Вони разом згадували молоді роки та цікаві епізоди з особистого життя професора Лизогуба. За роки його роботи ректором у БДПІ надрукували першу книгу про інститут. За словами першого проректора БДПУ, професора Ольги Гуренко:" Він міг не тільки слухати, а й чути"…

Можна ще довго говорити про його  досягнення у житті тому, що Юрій Маркович – людина, яка залишиться у серці колег та близьких назавжди. Вічна пам'ять!

_DSC4816 _DSC4819

_DSC4822 _DSC4814

Дар`я Демченко,
студентка-журналістка БДПУ

Світлини Дмитра Бакарджиєва

(Студклуб)   


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print