У сяйві «Зірок Пекторалі»

         Шостий рік поспіль у Бердянську відбувається Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірки Пекторалі», організаторами якого виступають Управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації і Культурний центр «Пектораль». Захід проходить за підтримки відділу культури Бердянської міської ради.        Метою фестивалю є виявлення найбільш яскравих колективів, виконавців та їх педагогів, обмін досвідом та підвищення рівня майстерності учасників.

         Цього року, з 2-го по 5-те липня, на сцені МЦКМ «Нафтохімік» між собою змагались художні колективи та солісти вокальних, хорових, інструментальних, джазових, хореографічних, циркових і театральних жанрів.
         Вже традиційно у конкурсній програмі взяли участь представники нашого університету – викладачі кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін та їх вихованці, студенти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв.
         Сяйво «Зірок Пекторалі» торкнулось наших артистів, ставши нагородою за наполегливу працю і високу виконавську майстерність: 
-                Гран-прі в номінації «Духові та ударні інструменти» отримав Олександр Танов, студент третього курсу ФППОМ (педагог – доцент П.Б.Косенко);
-                Гран-прі в номінації «Фортепіано» – Максим Лук’янчиков, викладач та концертмейстер кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін.
         Дипломами Лауреата ІІІ ступеня відзначені:
-                в номінації «Естрадний вокал» – Ірина Кисельова, студентка першого курсу ФППОМ (педагог – доцент І.М.Пащенко);
-                в номінації «Академічний вокал» – Ірина Петренко, студентка другого курсу ФППОМ (педагог – доцент П.Б.Косенко).

Велика подяка ректору університету професору І.Т.Богданову, декану ФППОМ професору Л.В. Коваль і зав. кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін доценту О.В.Мартиненко за підтримку обдарованої молоді, сприяння її професійному і творчому розвитку.

Зірки Пекторалі

 

Павло Косенко,

доцент кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін, (світлина автора)


 

Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print