У вирії шоколадної казки

Незабаром – День Святого Миколая – покровителя всіх мандрівників і дітей. Миколй Угодник творив добрі справи за життя, керуючись своєю сильною вірою в Бога. І кожен, хто вручає в ці дні подарунки своїм дітям, повинен, з поваги до Святого Миколая, зробити подарунок також для тих діточок, які чекають на допомогу. Покинуті діти – одна з найбільших проблем сучасної України.

Студрада нашого університету внесла свій вклад у допомогу таким дітям. Напередодні свята, зібравши кошти (в цій акції брали участь усі небайдужі студенти нашого університету), закупили вісім кілограмів шоколаду. А минулої неділі ми мали змогу потрапити в атмосферу шоколадної казки і відчули себе одним із творців цієї казки. Власноруч зробили цукерки із шоколаду і прикрасили їх на свій смак та настрій.

Сьогодні, 8-го грудня, пройшов великий шоколадний ярмарок, який приніс кожній людині масу позитивних емоцій, багато радісних і незабутніх вражень. Вилучені гроші підуть на подарунки для сиріт. 19-го грудня члени Студради відвідають дитячий будинок, щоб кожна дитина зустріла це свято радісно і повноцінно, як усі діти, що живуть у сім'ях. Ми прагнемо, показати їм і доказати, що вони не самотні.

Допомога діточкам, позбавлених батьківської ласки і тепла, не вимірюється в сумах грошей або в кількості пожертвуваних речей, головне – робити правильні вчинки, віддавати дітям хоч часточку своєї турботи, дарувати радісні посмішки і любов.

Олена Корнєєва,
голова інформаційного сектору Студради БДПУ

Світлини з архіву Студентської Ради БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print