Участь кафедри початкової освіти БДПУ в розширеному засіданні колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

18 квітня ц. р. в приміщенні Опорного закладу загальної середньої освіти Розумівської школи Долинської сільської ради Запорізького району відбулося розширене засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації з питання «Реалізація концепції «Нова українська школа» у закладах загальної середньої освіти області у 2018 році та завдання щодо її впровадження у 2019-2020 році».

На чолі з деканом факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв професором Людмилою Коваль у  розширеному засіданні колегії взяли участь викладачі кафедри початкової освіти Бердянського державного педагогічного університету: доцент Катерина Степанюк і старший викладач Тетяна Ніконенко.

Розпочала роботу колегії Тетяна Озерова, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, яка зазначила, що розбудова Нової української школи – це довготермінова реформа, яка вже стартувала.  Тетяна Ярославівна визначила план її впровадження, що передбачає наступність дій і відповідне ресурсне забезпечення на кожному етапі, а також враховує загальний контекстсуспільних змін.

Рішенням колегії було визначено низку завдань щодо реформ за концепцією «Нової української школи», серед яких: створення сучасного освітнього середовища закладів вищої освіти педагогічного спрямування відповідно до нових стандартів загальноосвітньої школи та Стратегії цифровізації освіти.

На вимогу часу наш університет активно працює над створенням освітнього середовища для майбутніх педагогів у лабораторії початкової освіти, що дає можливість практично підготувати фахівців до роботи в реальних умовах Нової української школи.

«Університетське Слово»
(за матеріалами кафедри початкової освіти)
Світлини з архіву кафедри

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print