Участь у Міжнародній конференції у Вроцлавському університеті

24-25 травня у Вроцлавському університеті (Польща) відбулася щорічна Міжнародна наукова конференція «Здоров'я і спосіб життя» (WAICHL 2018). Учасники конференції, що приїхали з різних країн Європи, обговорювали проблеми щодо здоров'я та способу життя у розвинутих та країнах, що розвиваються, з точки зору сталого розвитку. Метою конференції також була активізація та інтеграція академічного співтовариства, місцевих і регіональних влад та представників ділового світу для сприяння збалансованому та здоровому способу життя.

Особлива увага учасників конференції була приділена медико-правовим і аспекти якості життя літніх людей, викликам громадського здоров'я для здорового способу життя, впровадженню та моніторингу цілей сталого розвитку, способу життя та здоров'я, питанням харчування в сучасному світі, соціально-економічним детермінантам способу життя, впливу фізичної активності на здоров'я тощо.

На конференції було презентовано результати спільного дослідження бердянських науковців – к.е.н., доцентів БДПУ Тетяни Несторенко і Олени Токаренко, доцента БІГМУ к.е.н. Олександра Несторенка – на тему «Санаторно-курортний комплекс в Україні: базові причини змін». Дослідження було присвячено визначенню історико-правових підстав формування сучасного стану санаторно-курортного комплексу України. Тетяна Несторенко презентувала результати спільного дослідження в англомовній секції.

З огляду на велику кількість учасників конференції та обмеження часу на її проведення частина досліджень (переважно польських учасників) була презентована в постеровій секції (на світлині).

На світлинах: українська делегація з членами оргкомітету конференції, моменти з роботи конференції.

Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420

 

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету

Світлини: Тетяна Несторенко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print