Учні збирали та програмували своїх перших роботів…

Робототехніка здатна зацікавити людей різного віку, а особливо – учнів, тому заняття, спрямовані на створення програмованих роботів за допомогою конструктора LEGO Mindstorms, користуються надзвичайним попитом у школярів.

29 березня ц. р. на базі факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ відбувся майстер-клас з робототехніки та інноваційних технологій для учнів 7-8 класів гімназії №1 «Надія». Захід провів досвідчений фахівець, кандидат технічних наук Олександр Антоненко.

Під його керівництвом учні збирали та програмували своїх перших роботів на виконання певних завдань, з якими вони з успіхом впорались. Під час майстер-класу гімназисти набули знання з проектування, конструювання та програмування моделей з конструктора LEGO за допомогою вбудованого мікрокомп’ютера, ознайомилися з принципами програмного керування різноманітними двигунами та обробкою інформації, що надходить від численних датчиків.

Загалом майстер-клас пройшов у невимушеній, захоплюючій атмосфері та подарував учням море задоволення.

DSC00575 ???????????????????????????????  

DSC00586

 «Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Павла Буянова,
доцента кафедри трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, комп’ютерної і технологічної освіти БДПУ)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print