Українська родина – глибоке коріння, високе гілля

Кожній дитині доля дарує, як птахові, два крила: батьківську родину і власну сім’ю. Без одного крила птах не літає, так і дитина поза межами сім’ї не є щасливою. Тільки в сім’ї мужній і сильний тато, ніжна і тендітна матуся виховують пошанне ставлення до рідні, до свого роду.

IMG_5556 IMG_5581

На свято родини, яке відбулося в ДНЗ № 34 «Оленка», була запрошена доцент кафедри дошкільної освіти Алла Омеляненко. Впродовж святкового заходу діти були занурені у вир запального народного танцю «Увиванець», якого навчила танцювати старша сестричка. Веселило душу і радувало серце неповторне виконання пісень, яких співали діти молодшої групи разом зі своїми матусями. Виконане і досліджене дітьми середньої групи родинне деревце сприяло формуванню в дітей почуття прихильності до рідних, виховувало родинні почуття, які полонять серце й душу змалку, а потім тримають у своїх благородних обіймах упродовж усього життя.

IMG_5569 IMG_5567

Зворушливо виконувала колискову пісню п’ятирічна дівчинка. Це як зразок для наслідування матусям, бо в нічних потягах та автобусах сучасні матусі не співають колискові. Вони як зміюки – шиплять, можливо не знають, що мамина пісня заспокоює дитину, зігріває її теплом і ласкою.

Всі присутні на святі: і діти, і дорослі, знаходились в атмосфері теплого родинного затишку. Доцент Алла Омеляненко зазначила, що педагогічний колектив, в якому переважна більшість випускниць факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти БДПУ, формує уявлення в дітей про сім’ю. Її називають школою, яка завжди з нами, материною й батьковою наукою, першим університетом життя, через який проходить кожна людина.

Ірина Улюкаєва,
завідувач кафедри дошкільної освіти,
доцент  
Світлини ДНЗ № 34 «Оленка»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *