Університетська «шахіада»

Шахи – гра мільйонів, що полонить людей у всьому світі інтригами та виваженими кроками на дошці з 64-х клітинок. Не лишилось осторонь і студентство нашого університету. Так, із 9 листопада на факультеті фізичного виховання тривав  турнір, у якому помірятись силами за шаховий п’єдестал мали змогу студенти  всіх курсів і факультетів (див. світлини).

фото 1 фото 2 фото 4 фото 3

Очолювали турнір голова СК К. С. Пономаренко,  викладачі ФФВ Л. В. Самойленко та Г. Г. Некрасов.

Підсумком запеклих баталій між володарями білих та чорних «військ» на дерев’яних  полях виявилися такі результати:  переможцями турніру факультету фізичного виховання стали студенти 3-го курсу М. Нікіфоров, А. Герченова та Д. Переклицький із 15-а заліковими пунктами.

фото 6 фото 5

Переможцями між факультетами університету стали студенти  ФФМКТО, які набрали 19,5 очок,  друге місце зайняли гравці факультету ГЕФ, третє місце посіли студенти ФППОМ.

фото 7

Нагородами за майстерність гравців та їх жагу до перемоги стали Грамоти від спортивного клубу та «солодкі подарунки» від профспілкового комітету (голова – Віталій Лола).

Бажаємо учасникам турніру успіхів та, звісно ж, тільки блискучих перемог у найближчому майбутньому!