Університетське ярмаркове дійство

Кожен свідомий українець в таку нелегку годину вболіває за свій народ. Хто як може: хтось закликами та мітингами, хтось іде в Самооборону, є такі, котрі йдуть на поле бою. Інститут філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету вирішив допомоги матеріально (наскільки це можливо в даний період). Софія Олегівна Філоненко, директор Науково-дослідного інституту слов’янознавства та компаративістики БДПУ, доктор філологічних наук, доцент стала ініціатором проведення благодійного ярмарку в стінах університету.

Цю ідею ми підглянули в інших університетах, – розповіла нам Софія Олегівна, – то ж вирішили допомогти нашим солдатам таким же чином.

DSC04429

Розпродаж книг та прикрас ручної роботи, які перед цим принесли студенти, викладачі та люди, які просто побачили оголошення на сторінках у соціальних мережах, розпочався сьогодні, 4 вересня, о 12-ій годині в фойє 5-б корпусу. Дівчатка ще не встигли викласти книги та прикраси, як вже почали приходити покупці. Основне завдання – продати якнайбільше «товару», а ціни були досить малі для такої гарної літератури. Дорожче 25 гривень за одну книгу ціни не було, а прикраси, які виготовили не лише українські майстри, а й закордонні, розлітались миттєво!

Гроші, які ми сьогодні отримали підуть на ліки до Міського Бердянського шпиталю. Ми порадились із Самообороною Бердянська і вирішили, що після ярмарку запитаємо про найнеобхідніші ліки, для їхньої закупівлі. – продовжує розповідь Софія Олегівна, – усі чеки ми опублікуємо у соціальних мережах.

На ярмарку «продавалось» близько 350 книг, дуже різних за своєю тематикою, починаючи з дитячої літератури, закінчуючи студентськими посібниками. На столику прикрас були не тільки сережки, браслети та буси, а ще й в’язані шапочки, які були надіслані п. Христиною Дубак, засновницею фонду ім. К. Ковшевич. А університетська Благодійна Скриня «ДоброДій» завжди має для студентів та добрих справ щось на пожертву. Шапочки, наприклад, в’язала американка українського походження, а іграшки надійшли від парафіян церкви святого Івана Хрестителя американського міста Нюарку. Усі переживають за свою країну та намагаються допомогти, як кожен може, незважаючи на місце проживання.

DSC04445

Якщо ця акція матиме успіх, то вона буде проходити неодноразово. Підтримаємо наших солдатів у зоні АТО! Приходьте на ярмарок наступного разу. Це так потрібно солдатам нашим, армії нашій…

Дар’я Калюжна,
кореспондент
«Університетського Слова»

Світлини Лесі Сухомлин


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

About Олександр Степаненко

In The Name Of The Moon!