Університетські красуні

Ось і настав той довгоочікуваний день, коли всі нарешті дізнаються ім’я найгарнішої та найпрекраснішої дівчини Бердянського державного педагогічного університету.

Сьогодні, 22 квітня, рівно о 12-й годині завершилось голосування за всіх учасниць, що брали участь у фотоконкурсі. Нагадаємо, що конкурсантки повинні були надіслати електронною поштою три фотографії: портрет, в повний зріст у вечірній сукні та фото на вільну тематику. Голосування було відкрите 8 квітня.

За результатами голосування перше місце та почесне звання «Міс БДПУ-2015» виборола студентка першого курсу соціально-гуманітарного факультету, мешканка гуртожитку №2 Ольга Старченко, за яку було віддано 687 голосів. Із кількістю 669 голосів «Віце Міс» стала третьокурсниця з Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв Любов Мазалова. А ось третє місце та звання «Міс глядацьких симпатій» отримала студентка першого курсу факультету комп`ютерних та енергозберігаючих технологій Анна Міщенко, яка, до речі, також мешкає в нашому гуртожитку.

Ольга Старченко Любов МазаловаАнна Міщенко

Щиро вітаємо переможниць конкурсу, бажаємо їм подальших успіхів та ще більше життєвих досягнень!

Завтра в приміщенні конференц-зали БДПУ пройде урочисте вшанування та нагородження переможниць.

Юлія Коверга,
голова інформаційного
сектору гуртожитку БДПУ

На світлинах: цьогорічні переможниці
конкурсу краси «Міс БДПУ-2015»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print