Університетські волонтери на обласному форумі

20 травня ц. р. найактивніші та перспективніші студенти Волонтерського загону БДПУ, майбутні соціальні педагоги Катерина Гладкова та Тетяна Будник презентували досвід волонтерської діяльності на Запорізькому обласному молодіжному форумі «Зростання молодіжного потенціалу в інтересах розвитку Запорізького краю».

Метою Форуму стало сприяння вдосконаленню реалізації державної молодіжної політики в області та залучення молоді до процесів державотворення за для розвитку Запорізького краю. У режимі Open space обговорювались питання щодо напрямків волонтерської діяльності в Запорізькій області, законодавчих підстав для реалізації волонтерської діяльності.

DSCN3919

У рамках секції «Волонтерство, як основа для самореалізації» було проведено засідання круглого столу, на якому наші волонтери виступили з доповіддю «Організаційно-методичні та соціально-педагогічні аспекти волонтерської діяльності студентської громади Бердянського державного педагогічного університету» та долучилися до практикуму «Взаємодопомога людям з інвалідністю» та тренінгу з розвитку лідерських якостей «Майстерня молодіжного лідера».

Ірина Сизоненко,
старший викладач кафедри
соціальної педагогіки ІСПКО

Світлини з сайту


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print