Університетський День Щастя

Учора, 20 березня, в усьому світі відзначили  Міжнародний день щастя. Організація Об’єднаних Націй пропонувала всім людям незалежно від їх віку, а також всім навчальним закладам, компаніям та урядам відзначити цей день.

fbMmlKQxnmw hX8DPkJvKWM jbFEZkoOP8I n58mOLbvqnY

Це свято не залишилось без уваги і в стінах нашого університету. Студентська Рада з усією відповідальністю віднеслась до проведення та організації Дня щастя. Активні студенти привітали велику кількість оточуючих, подарували багато посмішок та обіймів, гарний настрій та позитив. Хлопці та дівчата роздавали приємні побажання, провели акцію «Обійми мене» та «Подаруй мені посмішку», також усі охочі могли написати бажання та побажання на великій стіннівці. Привітали приймальню ректора, науковий та навчальний відділи, студентський клуб, профспілковий комітет та подарували незабутні враження для кафедр та деканату у 1А корпусі.

qDBwVCZFVww tMrcnUvU-9k TVxjCbu7yoE

Дякуємо за допомогу у проведенні свята Юрію Карі, Лесі Ракович, Вікторії Гордейчук, Валентині Медведенко, Ользі Пастушенко, Олександру Солов’ю, Владиславу Лиману, Павлу Тєлькі, Альоні Скуйбіді.

Вікторія Бондаренко,
заступник голови студентської ради  факультету ФМКТО
Світлини Павла Тєлькі


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print