«Управління інтернаціоналізацією та академічна співпраця між Німеччиною та Україною 2020-2021»: проект триває он-лайн

Триває розпочатий в умовах карантину проект «Управління інтернаціоналізацією та академічна співпраця між Німеччиною та Україною 2020-2021» (“Training Course on Management of Internationalisation and German-Ukrainian Academic Cooperation 2020-2021”), який має за мету надання представникам українських закладів вищої освіти знань з різних аспектів інтернаціоналізації, допомогу їм у керівництві відповідними процесами, а також сприяння німецько-українському співробітництву та інтернаціоналізації університетів.

У проекті беруть участь представники 18 українських закладів вищої освіти, включно із Бердянським державним педагогічним університетом.

Команда міжнародного офісу Ганноверського університету імені Готфріда Вільгельма Лейбніца, яка ініціювала цей підтриманий DAAD і Федеральним міністерством освіти та наукових досліджень Німеччини (BMBF) проект, у березні вже провела кількаденний он-лайн воркшоп.

У продовження цього на минулому тижні доктор Маркус Хоппе (Dr. Marcus Hoppe) з Ганноверського університету проводив он-лайн презентації, покликані дати краще уявлення про систему вищої освіти в Німеччині.

На цьому ж тижні доктор Біргіт Барден-Лефер (Dr. Birgit Barden-Läufer) директорка міжнародного офісу Ганноверського університету, і доктор Андреас Хеттігер (Dr. Andreas Hettiger), заступник директора Міжнародного дому Технічного університету Брауншвейга (TU Brunswick) ділились своїм досвідом щодо вирішення завдань з управління, розвитку та підтримки інтернаціоналізації.

Продовження он-лайн спілкування відбудеться вже 23 квітня, коли своїми знаннями планують ділитись доктор Ірмі Швайгер (Dr. Irmy Schweiger) з Університету прикладної науки, Ганновер (University of Applied Science, Hannover), доктор Хайке Герннс (Dr. Heike Gernns) і Стефан Ділленбергер (Stephan Dillenberger).

У проміжках між он-лайн активностями відбувається вивчення літератури, наданої (знову ж таки, дистанційно) німецькою стороною.

Для викладачів і студентів БДПУ, які цікавляться інтернаціоналізацією, матеріали, якими діляться німецькі колеги, включно із записами он-лайн воркшопів, лекцій і семінарів, будуть доступні в міжнародному відділі.

Професор Ігор Лиман, координатор міжнародної діяльності БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print