Урочисто відкрили навчальну лабораторію тележурналістики

17 травня 2018 року в навчальному корпусі №4 Бердянського державного педагогічного університету відбулось урочисте відкриття лабораторії тележурналістики.

Одним із пріоритетних напрямків роботи БДПУ є ґрантова діяльність. У 2017 році наш університет переміг у конкурсі від Фонду розвитку ЗМІ Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, і з цього моменту розпочалось фінансування ґрантового проекту «Навчальна телестудія медіацентру БДПУ».

Серед гостей, які прийшли привітати викладачів і студентів із відкриттям телестудії, були ректор БДПУ, професор Ігор Богданов, перший проректор, професор Ольга Гуренко, декан факультету філології та соціальних комунікацій, професор Ірина Глазкова, завідувач кафедри історії та філософії, професор Ігор Лиман, редактор газети БДПУ «Університетське слово», доцент кафедри соціальних комунікацій Юлія Мельнікова, журналіст Євгеній Гнибіда.

Колег та студентів БДПУ привітав ректор університету, професор Ігор Богданов, який зокрема відзначив, що виш має гарну традицію поліпшувати матеріально-технічну базу. Кафедра соціальних комунікацій вже вдруге реалізовує ґрантовий проект, адже ще в 2011 році почала працювати навчальна лабораторія радіожурналістики.

Вітальне слово взяла декан факультету філології та соціальних комунікацій, професор Ірина Глазкова: «У 2008 році на факультеті філології та соціальних комунікацій було відкрито спеціальність «журналістика» і за 10 років існування спеціальності було чимало зроблено викладачами для якісної підготовки фахівців медійної сфери, створюються умови для навчальної наукової та творчої діяльності студентів-журналістів».

Керівник проекту, завідувач кафедри соціальних комунікацій Анастасія Носко відзначила надзвичайну важливість події для подальшого розвитку спеціальності «журналістика» на базі університету. У рамках ґрантового проекту вже було проведено тренінги та майстер-класи 4 медіатренерів: редакторки телепроекту «Орел и Решка. Перезагрузка» Ольги Кайди, завідувача кафедри журналістики, реклами та PR Класичного приватного університету (м. Запоріжжя) Інни Пенчук, медіаексперта, екс-директора ГО «Детектор медіа» Діани Дуцик, журналіста, редактора порталу «БезБрехні» Олександра Гороховського.

Редактор газети БДПУ «Університетське слово» Степан Герилів, повернувшись із відрядження з м. Львова передав викладачам і студентам вітання від працівників і студентів Львівського національного університету імені Івана Франка і також приєднався до привітань колег.

Керівник проекту Анастасія Носко подякувала всім, хто долучився до реалізації проекту і звернулася до студентів-журналістів БДПУ: «Усі старання колективу університету лише заради вас і вашої якісної професійної підготовки. Використовуйте на повну ресурси телестудії, свій творчий потенціал і розвивайте журналістський хист!».

Студенти-журналісти ІV курсу привітали керівника ґрантового проекту Анастасію Носко із початком роботи телестудії та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

6P2A3914 6P2A3931

6P2A3933 6P2A3945

6P2A3957 6P2A3961

6P2A3976 6P2A3982

6P2A3984

Кафедра соціальних комунікацій ФФСК БДПУ

Світлини Романа Костромицького, 

доцента кафедри

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print