Усе – заради спасіння України

DSC_0666

   Сьогодні, 22 вересня, у конференц-залі університету відбулася презентація книги «Наші Атланти: Жертовність во ім’я спасіння». Ця книга висвітлює перше півріччя роботи волонтерської організації «Наші Атланти», який сформувався у стінах БДПУ трішки більше року тому. Там є історії про тих хлопців, яких  волонтери зустрічали на передовій та про  помічників у тилу. Книга фактично є щоденником: фотографії, записи, коментарі у соціальних мережах – все зафіксовано хронологічно.

   Автор книги журналіст Степан  Герилів дуже хвилювався  перед початком, але коли «нашоатлантівка», професор БДПУ Софія Філоненко почала вести захід, то хвилювання як рукою зняло. Про книгу ніхто не знав до завершення написання. Автор намагався приховати факт роботи над рукописом, бо не знав буде вона хорошою чи поганою і чи взагалі вдасться її видати.  Але все  вийшло якнайкраще!

DSC_0592

   На заході були присутні люди, що стали героями книги. Степан Миколайович всім вручив екземпляри книги із особистим автографом та побажанням. Автор висловив подяку за допомогу волонтерам, бо без них «Наші атланти» не змогли б досягти того, що мають на своєму рахунку зараз.

    Сьогодні було сказано величезну кількість теплих слів на  адресу автора та «Наших Атлантів» взагалі.  Вони звучали з уст ректора університету, професора Вікторії Зарви, головного спеціаліста відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконавчого комітету Бердянської міської ради, секретаря координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання Ігоря Зубрицького, завідувача кафедри історії України соціально-гуманітарного факультету БДПУ Ігоря Лимана, героїв книги – небайдужих бердянців Яни Осадчої, Віталія Майбороди, Арсенія Голика та багатьох інших.

DSC_0500   DSC_0522   DSC_0478

   Приємною несподіванкою став прихід на презентацію та виступ  воїна АТО  Олексія Омельченка – сина нашої Анетти Іванівни. Саме вони – мати та син прикрашають обкладинку нової книги.

   Степан Герилів намагався передати той настрій, який вирував у душах помічників «нашоатлантівців», описати, як нелегко було їздити на передову та наскільки важко хлопцям у зоні АТО.

DSC_0673   DSC_0649

    Всі привітали Степана Гериліва з виходом нової книги та побажали подальших творчих успіхів.

Дар’я Калюжна,
студентка-журналістка БДПУ

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

2 Відповісти на “Усе – заради спасіння України”

  1. А будет ли размещена в интернете электронная версия книги?

    1. Так, вона буде розміщена через декілька днів.

Коментарі закриті.