Усі ми єдині, усі ми – сім’я

Сьогодні, 19 жовтня, в актовій залі університету відбувся святковий концерт під назвою «Україна єдина країна». Підготували та провели це чудове дійство студенти та викладачі кафедри хореографії Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв. Серед запрошених були: ректор університету, професор Вікторія Зарва, голова профспілкового комітету БДПУ Віталій Лола та головний спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики міськвиконкому, секретар координаційної ради з національно-патріотичного виховання Ігор Зубрицький.

На концерті гостей повідомили про те, що президент України Петро Порошенко підписав Указ про святкування 21 листопада Дня Гідності та Свободи.

У залі буяв патріотичний дух, у кожного зі студентів була національна символіка, всі охочі одягнули вишиванки. Привітав гостей і розпочав свято народний ансамбль народного танцю «Калина», закружляли у веселому танку дівчата з рушниками, показуючи пишну красу українського народу. Впродовж усього патріотичного заходу звучала українська музика з усіх регіонів, під яку студенти-хореографи зробили прекрасні постановки, наголосивши на тому, що з якого б регіону ми не приїхали, ми все одно з України – щирої та могутньої держави. Не могли не радувати око барвисті вінки на головах юних українок, та білі як сніг вишиванки на молодих, енергійних, сповнених любові до життя хлопцях. На концерті декламували патріотичні вірші, а чудове тріо дівчат «Фантазія» виконало прекрасну пісню «Це моя земля!».

Безліч разів пролунала сповнена надії і любові до своєї Батьківщини фраза «Слава Україні!».

Не забули на святі й про тих, хто поліг у боротьбі за незалежність та свободу мирної української землі, і вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

Наприкінці заходу Ігор Зубрицький подякував за запрошення на свято та повідомив, що координаційна рада з національно-патріотичного виховання також запланувала ряд патріотичних заходів й запросив студентів взяти в них участь. Запрошення виступити ще раз зі своїми номерами 26 листопада в БК «Софіт» на концерті присвяченому Дню Гідності та Свободи отримали студенти-хореографи.

Ось так проходив нинішній концерт (див. світлини), присвячений українському народові, його волі та гідності. Залишається лише побажати, щоб такі заходи стали доброю традицією в кожному закладі, бо вони дійсно необхідні. Дивлячись на такі концерти, справді прокидається нездоланний дух патріотизму, який у цей нелегкий час так необхідний Україні й кожному з нас.

Ксенія Назарова,
студентка-практикантка
«Університетського Слова»

Світлини Олександра Лазукіна
(Студентський Клуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print