Усміхнені лиця із трьох експедицій

Кожного літа під керівництвом кандидата історичних наук, доцента, зав. навчальної археологічної лабораторії Валентини Папанової та аспіранта кафедри історії України, старшого лаборанта Арсенія Голика студенти соціально-гуманітарного факультету проходять археологічну практику. І цей рік не став винятком. Учора, 15 жовтня, в актовій залі головного корпусу БДПУ студенти 2 курсу соціально-гуманітарного факультету разом з вихованцями Бердянського муніципального ліцею презентували звіт із археологічних розкопок цього сезону (див. світлини).

Цьогорічний сезон нараховував три експедиції: щорічні розкопки в Національному історико-археологічному заповіднику "Ольвія", розкопки Тіри в Білгород-Дністровську та науково-рятувальні розкопки курганного могильника поблизу с. Дмитрівка, Бердянського району.

Студенти зуміли показати на сцені найяскравіші моменти всіх трьох експедицій. Лунали авторські пісні, жарти, в основі яких були реальні події, а також фото та відео звіти.

За відмінну роботу на розкопках студенти були нагороджені грамотами від ректорату та деканату, які вручали в. о. ректора Ігор Богданов та заступник декана з навчально-методичної роботи соціально-гуманітарного факультету Марина Антощак. Також за постійну допомогу та співпрацю подяками були відзначені директор Бердянського муніципального ліцею Ігор Тверітінов, учителі Віктор Дімітров та Федір Каіра.

Працівники археологічної лабораторії дуже вдячні за постійну підтримку ректору БДПУ, професору Вікторії Зарві, деканату СГФ та голові профспілки Віталію Лолі.

Наприкінці звіту Валентина Папанова запросила всіх студентів БДПУ до їхньої дружньої «Ольвійської сім’ї».

Анна Чепурних,
студентка-практикантка «УС»

Світлини Олександра Лазукіна
(Студентський Клуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print