Устиг уже зробити молодіжний клуб «Free time»…

Ми вже повідомляли, що на початку грудня ц. р. розпочав роботу молодіжний клуб «Free time», який було створено в рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя».

1

Молодіжний клуб «Free time» нараховує 15 учасників із різних факультетів нашого університету. За період існування  клубу його керівники провели майстер-клас і чотири зустрічі за програмою «Як стати успішним». Розглянуто перший модуль «Я – індивідуальність», проведені тренінгові заняття за темами: «Особистість», «Характер», «Внутрішній світ», «Почуття та емоції». За час існування клубу всі учасники мали змогу сформувати навички самоаналізу, презентувати власне «Я». Молоді люди вчилися аналізувати власні особистісні якості, переживання, емоції. Формували вміння самоаналізу характера, визначати його позитивні та негативні аспекти, мотивували себе до пошуку власних резервів. Розвивали позитивні якості та навички саморегуляції власного емоційного стану. Аналізували внутрішній світ людини та її емоційні стани. Навчалися співпрацювати у дружньому колективі, до якого може приєднатися кожен бажаючий.

2 3 4 5

Також учасники клубу організовували власне дозвілля напередодні Нового року, в ході якого взяли участь у акції «Таємний дід Мороз» – отримували подарунки та дарували їх самі. Що стало сюрпризним моментом для всіх учасників клубу «Free time», створивши чарівний святковий настрій.

У цьому році заняття молодіжного клубу завершенні, але ми чекаємо Вас у лютому з новими силами, позитивним настроєм та активною життєвою позицією. Відкрий себе для нових вражень!

За більш детальною інформацією можна звертатися за телефоном: 066-054-90-24  – Тетяна Будник, або відвідати нашу сторінку в соціальній мережі https://vk.com/mkfreetime.

Ольга Ілішова,
асистент кафедри соціальної педагогіки
(за матеріалами Тетяни Будник)
Світлини молодіжного клубу «Free time»

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print