В ГОСТЯХ У ЮВІЛЯРА

Інститут соціально-педагогічної та корекційної освіти, кафедра дошкільної освіти привітали дошкільний навчальний заклад №34 «Оленка», який відзначав свій 40-річний ювілей. Педагогічний колектив дошкільного закладу багато років співпрацює з ІСПКО в різних напрямках: створення умов для проходження педагогічної практики, лабораторних занять, апробації та впровадження експериментальних досліджень науковців інституту. Позитивна атмосфера, доброзичливе ставлення вихователів до практикантів сприяє прагненню студентів проходити практику саме в цьому колективі. За роки існування, як зазначила завідувачка закладу Світлана Пасичниченко, у дошкільному закладі проходили практику майже 5 тисяч студентів, і як результат, 98 відсотків педагогів дошкільного навчального закладу «Оленка» – випускники нашого університету.

dnz2

Директор інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти Лариса Казанцева та завідувач кафедри дошкільної освіти Лариса Зайцева від імені всіх викладачів висловили колективу дошкільного закладу щирі слова вітання та вдячності.

dnz3

За впровадження інноваційних технологій в освітній процес та досягнення високих результатів у розвитку дітей дошкільного віку від Інституту соціально-педагогічної освіти дошкільному навчальному закладу вручено Грамоту та пам’ятний подарунок (див. світлини).

«Університетське Слово»

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

About Олександр Степаненко

In The Name Of The Moon!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *