В очікуванні свята краси

4 березня в головній актовій залі Бердянського державного педагогічного університету відбудеться конкурс «Міс БДПУ – 2016», традиційно приурочений міжнародному жіночому дню. Це весняно-святкове сценічне урочистя проводиться вже багато років, під час якого університетські красуні, окрім головного звання», виборюватимуть першість у таких номінаціях: «Віце-міс Університету», «Міс Глядацьких симпатій», «Міс Грація», «Міс Посмішка», «Міс Чарівність», «Міс Привабливість», «Міс Оригінальність».

МІС4

 

У конкурсі беруть участь вісім найкращих студенток з різних факультетів/інститутів університету. Підготовка учасниць  розпочалась ще в минулорічному листопаді. Цікавим фактом є те, що, на відміну від минулих років, у "Міс БДПУ" беруть участь лише дебютантки. Сама структура концертного дійства (різні конкурси +) кожного року змінюється, залишаються незмінними тільки дефіле конкурсанток та останній вихід. Також кожного року змінюється  тематика свята. Під час концерту виступатимуть не тільки конкурсантки, а й студенти з різних факультетів/інститутів нашого університету, які урізноманітнять свято цікавими вокальними номерами.

МІС1 МІС2

У підготовці до свята активно допомагає комітет профспілки  університету (голова – Віталій Лола), зокрема в придбанні корони для переможниці, стрічок та подарунків для учасниць.Організацією свята займається відділ з виховної роботи БДПУ, а також активну участь беруть заступники директорів і деканів з виховної роботи інститутів і факультетів. За сценарій та роботу з конкурсантками відповідає організатор культурно-дозвільної діяльності Анастасія Савон. Журі ще не визначене, однак вже зараз відомо, що це переважно будуть підприємці, які також вручать невеличкі подарунки учасницям.

МІС3 МІС5

Цей конкурс покаже не тільки вроду й чарівність дівчат, а й їх розум та кмітливість. Також кожна конкурсантка зможе представити свою майбутню професію. Тож підтримаємо дівчат та побажаємо їм натхнення та перемоги!

Дар`я Асауленко,
студентка-журналістка БДПУ,
практикантка «УС»
На світлинах: цікаві моменти з 
минулорічних університетських конкурсів краси
Світлини з архіву «Університетського Слова»

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print