Валентин Терлецький: «Як зробити так, щоб при перегляді вашої телепрограми рука глядача не тягнулася до пульту?»

21 червня 2018 року в навчальному корпусі №4 Бердянського державного педагогічного університету відбувся тренінг журналіста Валентина Терлецького «Ентузіазм, бажання, досвід: як створити оригінальний і якісний телеконтент в часи шаленого вибору і конкуренції?» для студентів-журналістів університету.

Валентин Терлецький – кореспондент новин Творчого об’єднання «Бюро телерадіоновин Філії ПАТ «НСТУ “Запорізька регіональна дирекція”», автор телевізійних програм, письменник, поет, літературний критик і музикант, – розповів майбутнім журналістам як працювати і реалізуватися тележурналісту в сучасних ринкових умовах існування засобів масової інформації. На тренінгу було приділено увагу питанням маніпулювання суспільною думкою, жанровій класифікації сучасних новин, а також наголошено на тому, що інформація обов’язково має бути цікавою і корисною аудиторії.

Крім того, спікер поділився секретами того, як створити власний оригінальний телевізійний продукт, які ток-шоу є затребуваними серед цільової аудиторієї. Валентин Терлецький пояснив, що необхідно для того, щоб випустити в ефір якісну і цікаву програму на регіональному телеканалі за відсутності належних умов, обмежених можливостей і недостатнього фінансування. Студенти дискутували про складнощі виробництва телепрограми, пошук цікавих і оригінальних тем, специфіку роботи з інформацією на ТБ, запис інтерв’ю, написання сценарію, особливості пошуку відео, натурну зйомку, режисуру, монтаж і, звісно, місію і завдання ведучого. Також під час тренінгу учасники спробували створити власну пізнавальну програму і відчути себе у ролі телевізійних ведучих.

Дякуємо пану Терлецькому за цікаву і актуальну інформацію про сучасний процес телевиробництва, корисні поради і секрети журналістської майстерності!

Тренінг реалізовано в рамках проекту «Навчальна телестудія Бердянського державного педагогічного університету» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

6P2A7842 6P2A7847

6P2A7851 6P2A7868

6P2A7871

Університетське Слово
(за матеріалами кафедри соціальних комунікацій факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ)
Світлини доцента кафедри Романа Костромицького

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print