Вболіваючи за рідне місто

Уже два тижні жителі Бердянська віддають свої голоси за вподобані ними проекти «громадського бюджету» (Бердянська міська рада виділила на їх реалізацію у 2017 році 1,5 млн. грн.). Кожен учасник рейтингового голосування має можливість віддати свій голос за 5 проектів із 41-го, що пройшли в етап голосування. Проекти вже зібрали майже 20 тисяч голосів.

_DSC6917

Сьогодні, 6 лютого, в Бердянську – останній день рейтингового голосування за проекти «Бюджету участі», до якого долучилися й викладачі та студенти нашого університету.

_DSC6921 _DSC6926 _DSC6932

_DSC6939 _DSC6952 _DSC6955

З ініціативи ректора БДПУ, професора Ігоря Богданова та голови комітету профспілки, депутата міської ради, доцента БДПУ Віталія Лоли очолювана ними група викладачів і студентів завітала сьогодні до міської ради, щоби проголосувати за найцінніші та найоригінальніші, на їх погляд, проекти (див. світлини). Варто завважити, що й викладачі університету (професори Ігор Лиман та Вікторія Константінова, доцент Ірина Нагай та інші) є авторами цікавих проектів, які, звичайно, були підтримані, а також проект Дмитра Єгорова та інші.

«Університетське Слово»
Світлини Павла Тєлькі
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print