Вчасна інтервенція допоможе кожному

Апогеєм Тижня психології в Бердянському державному педагогічному університеті стало проведення семінару-практикуму на складну, але дуже важливу тему «Психологічна інтервенція девіантної поведінки дітей та молоді», організований кафедрою психології.

_DSC0910 _DSC0935

До роботи на семінарі були залучені практичні психологи й соціальні педагоги дошкільних, загальноосвітніх навчальних та позашкільних закладів міста Бердянськ. Кожен учасник мав змогу поповнити безцінний багаж знань своєчасного психотерапевтичного втручання з метою зменшення та попередження відхилень в поведінці особистості різних вікових категорій. З особливостями девіантної поведінки підростаючого покоління та поняттям психологічної інтервенції в даному контексті присутніх ознайомила доцент кафедри психології Малихіна Тетяна.

Особливої цінності семінар набув завдяки своїй практичній спрямованості, адже на ньому були запропоновані різні напрями психологічної інтервенції девіантної поведінки особистості як ігротерапія, казкотерапія, зображувальна, пісочна та когнітивна терапія.

 

_DSC0856 _DSC0893

Так, з конкретними методами стимулювання мотиваційних змін девіантної поведінки учасників познайомила старший викладач Сердюк Наталя; з техніками корекції емоційних порушень – доценти Жук Наталя та Кашкарьова Людмила; з медитативними вправами саморегуляції – доцент Кідалова Марина та старший лаборант Ляхор Тетяна; техніку когнітивного переструктурування «Шість розумних капелюхів» запропонувала старший викладач Колпакчи Олена; а елементи застосування пісочної терапії як засобу кризової інтервенції продемонструвала аспірант БДПУ Малихіна Ольга.

Загалом заходи Тижня психології БДПУ, проведені кафедрою психології факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, охопили найактуальніші проблеми сучасної психологічної науки, а також надали змогу долучити до плідної взаємодії потенційних абітурієнтів спеціальності «Психологія», студентів-майбутніх психологів, викладачів університету, шкільних психологів, соціальних педагогів та усіх небайдужих до власного самовдосконалення й допомоги іншим.

_DSC0954 _DSC0957

Дякуємо всім за активну співпрацю та допомогу у проведенні свята Психології!

Марина Богдан
старший лаборант кафедри психології
факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв

Фото Володимира Малихіна,
фотографа студії SimpleView

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print