Вчена рада – науковцям відрада!

Учора, 31 жовтня, у конференц-залі БДПУ проходило чергове розширене засідання Вченої ради університету, на яке зібралось близько 50 викладачів – еліти БДПУ. На порядку денному було багато питань, але найперше, з якого почалося засідання, – вручення заслужених нагород та відзнак викладачам університету (Подяка МОН України, Нагрудний знак «Відмінник освіти», Нагрудний знак «Василя Сухомлинського»). Ректор БДПУ, професор Вікторія Зарва привітала вчених та вручила високі нагороди О. А. Кривільовій, Т. А. Черемісіній, Т. Г. Шаповал, В. М. Осіпову, О. П. Тельчаровій, Н. А. Кот, Л. І. Зайцевій, Ю. Ю. Біловій.

На засіданні Вченої ради підтверджували звання доцента О. В. Карапетрова, С. І. Кара, М. М. Варікаша. Також було рекомендовано до друку монографії Н. В. Жук «Формування мотивів природоохоронної діяльності молодших школярів» та К. І. Степанюк «Особливості формування дослідницьких умінь майбутніх учителів початкової школи в процесі проектної діяльності», навчальних посібників М. М. Греб «Українська мова (за професійним спрямуванням)» та А. Я. Зрожевсьої «Навчання дітей дошкільного віку грамоті». Було схвалено навчальні плани в галузях знань «Мистецтво» (Хореографія, музичне мистецтво) та «Економіка підприємства» (фінанси і кредит).

Перший проректор В. М. Федорик проаналізував результати літньої сесії, а провідний фахівець з виховної роботи БДПУ А. І. Омельченко доповідала про стан та заходи покращення виховної роботи серед студентів університету.

Члени Вченої ради говорили про новий закон «Про вищу освіту», про нововведення в самоврядуванні в університеті, про нинішнє становище в країні…

Дар’я Калюжна,
студентка БДПУ, кор. «УС»

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print