Вчені БДПУ – в царині світової економіки і політики

На початку грудня в засніженому замку Смоленіце (Словаччина)  Економічний університет в Братиславі (офіційна назва університету) проводив 17-ту щорічну Міжнародну наукову конференцію «Міжнародні відносини 2016: актуальні питання світової економіки і політики».

Picture 1

На запрошення організаторів участь у конференції взяла к. е. н., доцент кафедри економіки підприємства та економічної теорії Тетяна Несторенко. На секційному засіданні вона представила результати  дослідження міжнародного колективу вчених (Надія Дубровіна, Яна Пеліова (Словаччина), Олександр Несторенко, Тетяна  Несторенко (Україна) у доповіді на тему «The study of taxation structure by level of government in the EU countries», присвяченій дослідженню структури оподаткування в залежності від рівня управління в країнах ЄС.

Picture 3

Серед учасників конференції були науковці Молдови, Польщі, Росії, Словаччини, Тайваню, України, Чехії.

Picture 2 Certificate_Tetyana Nestorenko

За результатами роботи конференції в наступному році буде оприлюднений збірник праць. Праці минулорічних Міжнародних науково-практичних конференцій, що проводилися в Смоленіцах в 2012-2014 рр., були прийняті в базу даних Web of Knowledge. Тож очікується, що збірник праць цьогорічної конференції «Міжнародні відносини 2016: актуальні питання світової економіки і політики» зі статтею «The study of taxation structure by level of government in the EU countries», співавтором якої є  Т. П. Несторенко, теж буде включений в цю базу даних.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
Тетяни  Несторенко)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print