Вчимося бути медіаграмотними

31 жовтня ц.р. викладачі факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Катерина Петровська, Анастасія Тургенєва, Ольга Сербова взяли участь в обласному семінарі-тренінгу з медіаграмотності в рамках проекту МК «Співдружність» (керівник проекту: заст. директора ЦДЮТ з НМР м. Бердянська, президент молодіжного клубу «Співдружність» Марина Масютіна). 

IMG_3807 shu_B5ErW2o

Учасники семінару-тренінгу закріпили базові знання у сфері медіа, ознайомилися з різними прийомами маніпуляцій, способами впливу на «масову свідомість», навчилися визначати технології пропаганди в сучасних мас-медіа, отримали інструменти перевірки інформації та критичного мислення.

IMG_3803

Також організатори заходу надали викладачам методичні матеріали, які базуються на інтерактивних методах роботи з молоддю. Це допоможе навчити студентів не підпадати під вплив пропаганди, не стати жертвами маніпуляцій,  які ведуть до паніки, ненависті та різних страхів.

Катерина Петровська, Анастасія Тургенєва,
викладачі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти
На світлинах: робочі моменти семінару-тренінгу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *