Велике майбутнє та теперішнє Embedded Systems

Продовжується стажування  кандидата педагогічних наук, доцента кафедри комп’ютерних технологій в управлінні  та навчанні й інформатики БДПУ Ганни Алєксєєвої  на базі лабораторії  «Дослідження цифрових систем і оновлювання джерел  енергії» (LISDER) під керівництвом завідуючого лабораторією професора Хосе Итало Кортес  Факультету комп'ютерних наук Заслуженого Автономного Університету Пуебла  (BUAP), деканом якого є професор, доктор комп'ютерних наук  Маркос  Гонсалес Флоріс. Загальні напрямки: цифрові технології і вбудовані системи (Embedded Systems).

У своєму черговому листі до редакції Ганна Миколаївна розповідає:

«Над проектами в області цифрових технологій та вбудованих систем працюють доктор Тріидат Гарсія Грегоріо, доктор Aмєкa Хосе Луіс, доктор Карлос Армандо Ріос, доктор Гарсіа Хуарес Педро, доктор Уртадо  Мадрід Хосе Мігель, аспірант Центру Інноваційної Електроніки  (Університет Іспінії) Motion Control and industrial Applications Эрнест Кортес та студенти-магістранти: Монсерат Чекійо, студент-магістранти Мануель Родрігес, Цезар Родрігес.

DSC_0023

Розробляються протопити для промислової галузі. За кошти грантів виплачуються стипендії студентам, які працюють цілодобово, купується необхідне обладнання для проектування та розробки Embedded Systems. Розробки унікальні та мають велике наукове значення. По закінченню кожного проекту пишеться стаття, яка публікується в журналах з великим Імпакт-фактором та індексується  у Thomson Reuters (Web of Science), EBSCO, Scopus, Сopernicus.

Як це працює: купується первинний матеріал, досліджується поставлене ​​завдання, моделюються предметні області і проектується об'єкт.

DSC_0013

Вбудовані системи присутні в усіх аспектах нашого повсякденного життя: засоби автоматичного регулювання та керування техпроцесами, наприклад, авіоніка, контроль доступу; верстати з ЧПУ; банкомати, платіжні термінали; телекомунікаційне обладнання та взагалі все!

У рамках своєї наукової діяльності університетська спільнота в співпраці з дослідної лабораторії представили програму для підготовки магістрів в галузі інженерії вбудованих систем в Раді Facultad De Ciencias de la Computación, (FCC BUAP). Нова програма в академічній сфері або промисловості: автомобільна, аерокосмічна, енергетика тощо.

Це є дуже важливим кроком до співпраці наших навчальних закладів, які використовують передові технології для розвитку високоякісних проектів. Пропоную вашій увазі ще кілька світлин, зроблених у ці чудові дні мого стажування».

фото_3

«Університетське Слово»
(за матеріалами  Ганни Алєксєєвої)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Один коментар до “Велике майбутнє та теперішнє Embedded Systems”

  1. Как замечательно, что на стажировке в таких условиях именно наши преподаватели! Респект Анне!

Коментарі закриті.