Весь Майдан у одній книзі

DSC_0007

За ним спостерігали, в ньому брали участь, за нього переживали десятки тисяч людей з усього світу – Майдан. Він згуртував націю, зміг воскресити найчистішу любов до країни. Соня Кошкіна, один із топових журналістів України, зуміла зібрати приблизно 50 інтерв’ю учасників Майдану та й написала книгу-хронологію «Майдан. Нерассказанная история». Авторка намагалася написати найоб’єктивнішу книгу про Майдан.

Учора, 16 квітня, у Бердянському державному педагогічному університеті відбулась зустріч із представником Соні Кошкіної – Дмитром Шумановим – головою Благодійного фонду «Місто-Z».

Як розповів пан Дмитро, авторка брала інтерв’ю в обох сторін-учасників Майдану. Книга розповідає ту історію, котрої ми не бачили по телебаченню, про котру не читали в газетах. У «Майдан. Нерассказанная история» є цікаві факти про студентський розгін, містяться незалежні журналістські розслідування авторки та багато-багато чого іншого.

DSC_0017

Частина зібраних грошей від реалізації книги (все, що більше видавничих коштів) піде на допомогу армії.

Після прес-конференції щодо книги, Дмитро Шуманов презентував проект організації «Місто-Z», яка офіційно почала функціонувати в 2013 році в Запоріжжі, а зараз має вже свою філію і в Бердянську. Ціль – розвиток міста. Фонд устиг уже провести чимало акцій. На сьогодні організатори хочуть поставити туристичні стенди в Запоріжжі та в Бердянську, як це зроблено у Львові чи Києві. Також «Місто-Z» займається соціальними проектами: допомога дитячим будинкам. «Ми намагаємось створити умови, щоб дитячі будинки потім могли самі розвиватися без усілякої допомоги» – зазначив Дмитро Шуманов. Організація займається й молодіжною політикою, екологією, та допомогою армії.

Щоби вступити до БФ «Місто-Z», треба зайти на сайт misto-z.zp.ua, зв’язатися з контактними особами, які вам відправлять анкету для заповнення.

Дар’я Калюжна,
студентка-журналістка БДПУ

Світлини з архіву кафедри
соціальних комунікацій БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print