Веселі дні психології на факультеті

Уже традиційною стала організація кафедрою прикладної психології та логопедії факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти БДПУ пізнавальних та цікавих заходів, присвячених Всеукраїнському дню психолога. 

IMG_0461

Цього року наймасштабнішою подією, організованою 25 квітня викладачами Ганною Сизко та Ольгою Донченко, стало проведення психологічного квесту. Учасниками стали близько 60 студентів першого курсу ФДССО спеціальностей «Дошкільна освіта», «Спеціальна освіта» та «Соціальна робота». Дівчата та хлопці, об’єднанні у сім команд, із захватом та наснагою мандрували вулицями міста, виконуючі цікаві завдання: розгадували кросворди, писали вірші про психологію, вправлялись у знанні психологічних термінів, танцювали, проявляли акторську майстерність, пізнавали себе та товаришів, проявляли кмітливість, розгадуючи складні головоломки та ребуси. Успішно виконавши всі завдання, студенти отримали в нагороду солодкі призи.

Викладач Тетяна Сущинська для студентів третього курсу ФДССО провела майстер-клас «Дослідження жіночих архетипів у танці». У рамках заходу учасниці заглибились у свій внутрішній світ, дослідили в танці власний емоційний стан, особливості поведінки під час перебування в казкових ролях Принцеси, Матері, Мудрої бабусі, Чарівниці та Войовниці. Дівчата отримали задоволення від взаємодії із собою, з музикою, казкою, рухом та одна з одною.

IMG_0403 IMG_0421

IMG_0441 IMG_0455

IMG_20170425_160453 IMG_20170425_160945

Ольга Донченко, Ганна Сизко, Тетяна Сущинська,
викладачі кафедри прикладної психології та логопедії  БДПУ
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print