Весна починається з пісні

Сьогодні, 3 березня, в актовій залі 5-в корпусу БДПУ відбувся концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню – 8 Березня (див. світлини). Організували це чудове співоче дійство кандидат педагогічних наук, керівник Народного ансамблю народної пісні “Золотий Гомін” Олена Бузова та кандидат філологічних наук, заступник директора Інституту філології та соціальних комунікацій з виховної роботи Оксана Червенко.

Світлина (11)

Ведучі заходу – студенти ІФСК Олексій Савчук та Наталя Гречко, котрі вправно веселили аудиторію цікавими сценками між піснями, віршами та поздоровленнями.

Світлина (7) Світлина (5)

Першим, кому випала честь привітати університетських жінок із святом, був випускник кафедри музичного виховання Максим Сидоренко, який співав під живу музику в виконанні концертмейстера Вікторії Бакум.  

Світлина (10) Світлина (13) Світлина (3) (1) Світлина (12)

Вразили аудиторію студентка 3 курсу ІППОМ Ольга Некрасова та викладач кафедри музичного виховання Дмитро Шилько. Окрім неймовірного співу, дует заворожував глядачів акторською грою. Та й музичний супровід у виконанні викладача та концертмейстера Максима Лук'янчикова нікого не залишив байдужим.

Світлина (8) Світлина (4) Світлина (6)

Студентка ІФСК Оксана Свінтіха декламувала вірш про нелегку долю сучасної жінки.

На черзі було привітання від хлопців-філологів та студентів-соцгумівців, які продекламували вірші, присвячені чарівним дамам.

Олександр Коваленко заспівав “Скажите девушки”, після чого мікрофон перейшов до Любові Мазалової, яка виконала пісню про жіночу дружбу.

На завершення свята Олена Бузова привітала жіночу частину аудиторії, подякувавши ректору БДПУ, професору Вікторії Зарві за її плідну працю, за сприяння в розвитку університетського «співочого мистецтва»… Вікторія Анатоліївна також скористалась можливістю привітати жінок зі святом. Незважаючи на лаконічність, привітання було дуже теплим та щирим. 

На завершення свята присутні мали змогу насолодитися щирим українським співом у виконанні “Золотого гомону”.

Едуард Карнаух,
Кристина Лисенко,
студенти-журналісти БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print