Весняні перемоги студентів-філологів

Інститут філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету, який славиться солідним науковим потенціалом, цього року має можливість пишатися чотирма перемогами наших студенток у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

12–13 березня цього року у стінах нашого університету відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських робіт у галузі «Гендерні дослідження», на якій дві студентки Інституту філології та соціальних комунікацій здобули призові місця. Альона Григор’ян (5 курс) та Катерина Сало (6 курс) змагалися у знаннях гендерної проблематики з представниками різних міст України (Львів, Київ, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Маріуполь, Харків, Запоріжжя, Глухів, Кривий Ріг). Альона Григор’ян виступила із доповіддю «Образ вікторіанської жінки в повісті Е. Портер “Полліанна”: гендерний аспект», за яку компетентним журі була винагороджена дипломом ІІ ступеня. доповідь Катерини Сало «Використання гендерної технології на уроці позакласного читання в 10-му класі (Оповідання “Голос серця” Уляни Кравченко)» журі відзначило дипломом ІІІ ступеня. Варто відзначити, що ці змагання не далися дівчатам легко, оскільки конкурс із гендерних досліджень є мультидисциплінарним і серед конкурсантів були не лише філологи, але й історики, політологи, соціологи, культурологи, етнографи, психологи, соціальні педагоги й журналісти.

IMG_1739

26 березня колектив Інституту філології та соціальних комунікацій отримав ще дві радісні звістки. Студентка 6 курсу Оксана Мітракова, запрошена до Житомирського державного педагогічного університету імені Івана Франка для участі у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Українська мова, література (у т.ч. методики їх викладання)», здобула ІІ місце за наукову роботу на тему «Орфеїчна традиція в українському письменстві ХХ століття». Одним із найяскравіших вражень Оксани від поїздки до Житомира став теплий прийом студентським братством Інституту філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка, учасники якого організували для конкурсантів цікаву екскурсію культурно-історичними пам’ятками міста.

Цього ж дня у Запорізькому національному університеті відбувався фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Слов’янські мови та літератури (у т. ч. російська мова і література)», до участі у якому запросили студентку 6 курсу Інституту Аллу Дєрябіну. за наукову роботу на тему «Традиции семейного романа в творчестве Л. Улицкой» Алла посіла ІІІ місце. Приємною нагородою для конкурсантів стала екскурсія визначними культурно-історичними пам’ятками Запоріжжя – Музеєм запорізького козацтва та островом Хортиця.

Участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт стала для наших студенток не лише можливістю продемонструвати свій науковий талант, але й цікаво провести час зі студентами інших вишів, споглядаючи архітектурні пам’ятки та музеї Житомира, Запоріжжя й Бердянська.

Колектив Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ щиро вітає дівчат із перемогою у конкурсі, зичить подальших успіхів у науковій сфері і висловлює подяку за турботливе плекання наукових талантів наших студенток науковим керівникам – докт. філол. наук, проф. Ользі Харлан, докт. філол. наук, проф. Софії Філоненко, канд. філол. наук, доц. Ганні Бєлаш, ст. викл. Ользі Харіній.

Світлана Журавльова,
канд. філол. наук, доцент,
заступник директора ІФСК БДПУ

з наукової роботи та міжнародної діяльності


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print