Везли інформацію до Барселони

професори БДПУ Ігор Лиман та Вікторія Константінова

7-9 травня ц. р. в столиці Каталонії (Іспанія) відбулась 4-а конференція Мережі Середземноморської морської історії, в якій взяли участь близько 160 науковців з різних країн світу. Серед співорганізаторів конференції – Морський музей Барселони та університет Барселони.

Мета конференції, як і в цілому Мережі – діяти в якості координаційного центру для обміну інформацією щодо досліджень, які проводяться в галузі морської історії регіону в її широкому розумінні.

DSC01339DSC01310

До сфери інтересів конференції та Мережі входить й Чорноморський басейн, і одна з панелей була присвячена саме історії Чорного моря (організатор – Тзеліна Харлафтіс). У рамках цієї панелі із доповідями виступили професори БДПУ, співробітники Науково-дослідного інституту історичної урбаністики Вікторія Константінова (“Ukrainian port cities in the context of urbanization processes in the Russian Empire, the mid-19thearly 20th century”) та Ігор Лиман (“Berdyansk of the 19ththe early 20th century: the unrealized plans to becomethe second Odessa”).

«Університетське Слово»
(за інформацією інституту)

Світлини з архіву інституту


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print