Від душі та для душі

Саме з такими словами асоціюється вся педагогічна та творча діяльність завідувача кафедри хореографії БДПУ, кандидата педагогічних наук, доцента Олени Мартиненко. Про це ще раз наголошувала сьогодні ректор університету, професор Вікторія Зарва в конференц-залі, на початку чергової вівторкової наради. Вікторія Анатоліївна із задоволенням вітала та вручала їй заслужені відзнаки. Зокрема, Вітальний лист управління молоді, фізичної культури і спорту Запорізької облдержадміністрації за І місце в танцювальному командному Батлі серед навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, в рамках інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

А також Диплом та Вітальний лист мера болгарського міста Сілістра д-ра Юліана Найдєнова за активну участь в Міжнародному танцювальному фестивалі, особисто Олені Мартиненко – за високий рівень хореографічної підготовки української делегації до фестивалю. Відзнаки також отримувала асистент кафедри Наталя Авєтіс’янц (див. світлини).

…На цій же нараді координатор міжнародної діяльності БДПУ, професор Ігор Лиман передав ректору університету, професору Вікторії Зарві Сертифікат дійсного члена Міжнародної академії гуманізації освіти» (президент – Ольга Грауманн (Німеччина) – див. світлини.

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print