Від студентів до школярів

Свою роботу продовжує науково-практичний гурток «Проблема залежності від соціальних мереж в сучасному суспільстві», який працює на кафедрі психології факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв під керівництвом Горецької Олени та Богдан Марини. Гуртківці дуже активно залучаються до різних форматів роботи й не обмежуються тільки студентським середовищем. Так, одна з найактивніших учасниць гуртка – Катерина Силка – організувала та провела профілактичну акцію «День без соціальних мереж» разом зі студентами-практикантами Ставенко Ганною та Пустовойтом Іллею, волонтерами-учнями 10-В класу та шкільним психологом Нейчевою Тетяною.

Даний захід проводився студентами напряму підготовки 6.030103 Практична психологія для школярів старших класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (м. Бердянськ) в рамках проходження навчальної психолого-діагностичної практики. Метою такого заходу було інформування старшокласників про актуальність проблеми залежності від соціальних мереж, причини її виникнення, згубні наслідки та методи боротьби. Для закріплення отриманої інформації учням було роздано інформаційні буклети з практичними рекомендаціями щодо попередження розвитку даного виду технологічної адикції.

Приємно вразила активність школярів, їх обізнаність та усвідомлення масштабу негативного впливу зловживання соціальними мережами на їх фізичне та психічне здоров’я. Сподіваємося, що проведення подібних заходів сприятиме ефективному розподілу часу школярів, конструктивному застосуванню ними інформаційних ресурсів та безпечному використанню соціальних мереж.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації школи за співпрацю та допомогу в проведенні акції.

УС1

УС2 УС3

 

Марина Богдан

старший лаборант кафедри психології

факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв

Фото з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print