Від учасників до призерів

20-21 березня 2014 року у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у галузі «Корекційна та соціальна педагогіка».

Бердянський державний педагогічний університет представляла магістрант Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти спеціальності «соціальна педагогіка» Анастасія Кочмар, яка успішно пройшла перший тур конкурсу (див світлини).

IMG_2143IMG_2328

Конкурсантка захищала наукову роботу «Соціально-педагогічний супровід дітей з синдромом раннього аутизму» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки Ольга Гуренко). Презентація роботи викликала велику зацікавленість журі та учасників, була відзначена комісією як зразкова, а сама робота виконана на високому науковому рівні.

Вітаємо переможця Конкурсу Анастасію Кочмар та її наукового керівника Ольгу Гуренко з призовим третім місцем! Бажаємо нових досягнень на наукових теренах!

Ольга Величко,
асистент кафедри соціальної педагогіки ІСПКО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print