Відбірковий тур олімпіади

Минулої суботи, 11 лютого, на кафедрі комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ в рамках Міжнародної студентської олімпіади з програмування (ACM/ICPC) було проведено відбірковий тур. До участі в олімпіаді були запрошені студенти університету та учні шкіл міста.

2017-02-11 10.01.50

Запекла боротьба тривала 6 годин, протягом яких учасники продемонстрували свої знання з теорії алгоритмів та програмування. Основними мовами програмування стали: С++, Java, Python.

Після завершення олімпіади було проведено розбір та аналіз задач. Всі учасники мали змоги протягом кави-брейку в дружній атмосфері обмінитися думками та досвідом.

2017-02-11 10.02.07 2017-02-11 10.02.14 2017-02-11 10.02.57 ACM

За результатами проведення олімпіади були сформовані дві команди, які братимуть учать у наступному етапі Міжнародної студентської олімпіади з програмування (ACM/ICPC).

Учасники першої команди: Євген Коробов, Євген Заволока, та Олександр Панченко; другої команди – Дмитро Венецький, Марк Буркут та Артем Ганчев.

Необхідно відзначити команду Бердянської спеціалізованої школи №16, яка в окремому командному заліку зайняла перше місце (тренер – Андрій Дубінін) у складі: Валерій Паценталюк, Микита Щербаков та Данило Бредун.

Окремо висловлюємо подяку декану факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти, доктору педагогічних наук Вікторії Жигірь за спонсорську допомогу в проведенні відбіркового туру олімпіади.

Максим Павленко,
кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри  
Володимир Лаврик,
асистент кафедри
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *