Відео-конференція з цікавими партнерами

Минулої п’ятниці, 4 грудня, відбулась відео-конференція між викладачами та студентами-правниками соціально-гуманітарного факультету Бердянського державного педагогічного університету та юридичного факультету Бердянського університету менеджменту і бізнесу, а також їх колегами зі школи права Стетсонського університету (м. Галфпорт, штат Флорида, США).

20151204_130353

Тематикою конференції було обрано сучасну юридичну освіту та кар’єру юриста в контексті українського та американського досвіду.

alZSdkd14PQ_cr

Ініціатором заходу виступив доцент кафедри політології та правознавства, к. ю. н., доцент Дмитро Каменський, який тепер перебуває у США за науково-дослідницьким грантом, наданим Програмою академічних обмінів імені Фулбрайта.

Протягом роботи конференції, яка відбувалась в режимі реального часу та супроводжувалась високоякісним аудіо та відео зв’язком, завдяки використанню телекомунікаційної технології «Skype for Business», були заслухані доповіді від української та американської сторін на теми сучасної юридичної освіти в обох країнах, перспективи розвитку навчальних технологій та академічних обмінів в галузі права, кар’єрні можливості та виклики для випускників юридичних вишів, про найбільш престижні та високооплачувані юридичні спеціальності, а також про конкретні особливості й відмінності навчального процесу.

GfyLZV1FGpc

Наприкінці заходу учасники мали можливість задати одне одному запитання та отримати на них відповіді, а також вільно поспілкуватися на актуальні теми, що сьогодні цікавлять молодих правників.

Незважаючи на те, що захід такого формату проводився вперше, він показав свою успішність та явні переваги. У зв’язку з цим БДПУ планує надалі більш активно розвивати академічні зв’язки з науково-навчальними закладами інших країн світу.

Висловлюю щиру вдячність ректору університету, професору Вікторії Зарві та декану соціально-гуманітарного факультету Тамарі Макаренко за підтримку та сприяння в проведенні цієї конференції.

Дмитро Каменський,
кандидат юридичних наук, доцент БДПУ
Світлини з архіву факультету

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print