Відеограф Денис Тарановський: «Запорука професійного успіху – у щоденній копіткій праці»

Викладачі кафедри соціальних комунікацій і здобувачі вищої освіти, які навчаються на спеціальності 061 Журналістика, плідно співпрацюють із представниками професійного середовища. Це не тільки вимога часу, а й прагнення залучати якомога більше журналістів-практиків до освітнього процесу. 30 жовтня у гості до майбутніх журналістів завітали відеограф Денис Тарановський і журналіст, менеджер зі зв’язків з громадськістю ТОВ «Поінт» Андрій Чепрасов.

Денис Тарановський – професійний фотограф та відеограф, є співзасновником контент-агентства «Іmaginemaze», працював фотокореспондентом та менеджером спецпроєктів (медіахолдинг «Evolution Media»), а зараз – IT-директор «ТМ Джерсі». Він розробляє сайти, має досвід пілотування дроном, робить крутий монтаж та обробку відео.

Денис Тарановський і доцент кафедри Роман Костромицький провели бінарну лекцію на тему «Створення контенту та його просування у соцмережах» із дотриманням усіх карантинних вимог – транслювали лекцію з корпусу № 4, а здобувачі вищої освіти і викладачі відвідали лекцію через зум-конференцію. У ході діалогу лекторів для аудиторії розкривалися питання технічних нюансів, народження ідей, натхнення та організації творчого процесу, монетизації відео, авторського права на контент. Важливим, на думку Дениса Тарновського, є щоденна копітка праця, адже лише вона є запорукою професійного успіху. Усі аспекти підкріплювалися наочними прикладами – творчими роботами Дениса Тарановського, які у ході лекції мали змогу переглянути та обговорити здобувачі вищої освіти і викладачі.

Модераторами виступили завідувачка кафедри соціальних комунікацій Юлія Мельнікова та стейкхолдер освітньої програми «Журналістика» Андрій Чепрасов.

Лекція була проведена у межах проєкту «Berdyansk V3.0», який покликаний навчити молодь створювати креативний контент для телебачення та сайтів, ознайомити з найновішими досягненнями і технологіями у медійній галузі. Проєкт «Креативний простір-студія «Бердянськ v3.0» реалізується ГО «ІРЦКК «ДІАЛОГ» за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Текст і фото – «Університетське слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print