Відгомін Днів науки

Традиційно в Інституті соціально-педагогічної та корекційної освіти проходили урочисті святкування в рамках Всеукраїнського фестивалю науки. Викладачі кафедри соціальної педагогіки скоординували роботу студентської конференції з секції «Соціальна педагогіка» (див. світлини).

На конференції були заслухані доповіді студентів з актуальних соціально-педагогічних проблем сучасності: супровід дітей з синдромом раннього аутизму, молодіжні ініціативи як засіб формування соціально-правової активності студентів, реабілітація дітей з особливими потребами засобами туристсько-краєзнавчої діяльності, особливості соціально-педагогічної роботи з дітьми наркоманами, соціальна політика у сфері захисту прав людей з обмеженими функціональними можливостями, превенція адміністративних правопорушень неповнолітніх, які викликами жваву полеміку серед присутніх.

На особливу увагу заслуговують нетрадиційні виступи під час конференції. Так, виступи агітбригади волонтерським загоном «Профорієнтаційна робота соціального педагога» та «Здорова молодь – здорова нація» викликали у слухачів бурхливі схвалення та оплески, оновили вже набуті враження від професії та можливості отримання ряду спеціалізацій.

Також відбулася презентація відеоролику «Життя прекрасне. Зроби свій вибір!», який є прикладом створення студентами спеціальності «Соціальна педагогіка» професійного продукту – соціальної реклами на злободенні життєві теми.

Особливо емоційно проходила презентація творчої роботи студентки 203-ї групи Катерини Товкач «Єднаймося заради миру!», що нагадала присутнім про справжність нашого буття, про розуміння цінності та істинного сенсу нашого життя.

Компетентне журі, заслухавши всі виступи та опрацювавши рейтингові листки, визначило переможців: за І місце на Днях науки нагороджена студентка 403-ї групи Катерина Яровець; за ІІ місце – студентка 302-ї гр. Євгенія Тимків; за ІІІ місце – студентка 403-ї гр. Ольга Прохорова.

Нагороджені подяками учасники волонтерського загону за творчу проекцію актуальних соціально-педагогічних проблем у форматі агітбригади та Катерина Товкач за авторський відеоролик.

Професорсько-викладацький склад кафедри соціальної педагогіки вітає всіх учасників конференції та бажає подальшого успіху в оволодінні майбутньою професією!

Ольга Величко, асистент кафедри
соціальної педагогіки ІСПКО

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print