Відкрились двері, відчинились, щоб в універі й вони вчились

…Трішки прохолодна, навіть легенько припорошена снігом, нинішня неділя була святковою для БДПУ, який гостинно та широко відчинив двері для кожного, хто ще в глибоких роздумах: куди піти вчитися наступного року?

Зосередженим університетським гостям вдалося почерпнули максимум інформації щодо напрямів підготовки, матеріально-технічної бази вишу, щодо професорсько-викладацької команди, яка робитиме все можливе, щоби з завтрашнього абітурієнта спочатку вийшов студент, а вже з нього – конкурентно-здатний та висококваліфікований фахівець… Директори інститутів, декани факультетів, викладачі, студенти розповіли гостям про найважливіші моменти, на які варто звернути увагу задля успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання й під час вступної кампанії наступного навчального року.

А вже офіційні моменти Дня відкритих дверей проходили в головній актовій залі, під час яких абітурієнти могли познайомитися з керівниками університету, трьох інститутів, п'яти факультетів та коледжу, отримати відповіді на найважливіші запитання, пов’язані зі вступом до БДПУ. Старшокласникам та їхнім батькам продемонстрували відеопрезентації, де йшлося не лише про матеріально-технічну базу університету, навчання та наукову діяльність наших студентів, але й про дозвілля студентів, їх участь у творчих та спортивних заходах, про все, що тільки могло зацікавити потенційного абітурієнта чи його рідних.

В. о. ректора університету Володимир Федорик у вітальному слові дякував усім присутнім, що завітали до нашого вищого навчального закладу, запевнив завтрашніх студентів, що кожний з тих, хто вибере навчання в БДПУ, не зробить помилки, а навпаки – впродовж 4-5 років пишатиметься гордим званням «студента Бердянського державного педагогічного університету»! Бо ж саме в нашому університеті існують давні освітянські традиції, спрямовані на зміцнення професорсько-викладацького та студентського авторитетів вишу; постійно оновлюється науково-технічна база університету, відкриваються перспективи перед тими абітурієнтами, що прагнуть займатися науковою діяльністю тощо.

Відповідальний секретар приймальної комісії БДПУ Тетяна Яценко окресливши основні етапи майбутньої вступної кампанії, детально зупинилася на її нововведеннях, запропонувала абітурієнтам звертатися до приймальної комісії БДПУ з приводу будь-яких питань, пов’язаних зі вступом до вишу, побажала усім присутнім зробити правильний вибір і зустріти перше вересня 2014 року студентами вподобаного вищого навчального закладу – Бердянського державного педагогічного університету!

Голова Студентської Ради БДПУ Артем Воробйов зупинився на цікавих принадах та різнобарв`ї студентського життя, наголосивши, що студенти нашого університету – це гордість Бердянська!

Учасники відомих в університеті народних ансамблів «Калина», «Барвисті музики» «МарЛен», співачка Любов Мазалова подарували гостям цікаву концертну програму.

Згодом на абітурієнтів ще чекали екскурсії університетом, музеєм, інститутами та факультетами, які влаштували для них викладачі та студенти БДПУ.

Для декого нинішній університетський День відкритих дверей став родинною подією:

Мама Людмила Олексіївна Матвєєва завітала разом із сином Владиславом – випускником Бердянської ЗОШ №4, який мріє стати класним спеціалістом у галузі інформаційних технологій.

Із Приморська приїхали Лариса Вікторівна Баранова із сином Михайлом, яких цікавили сьогодні всі нюанси вступу та навчання для здобуття спеціальності в царині музичного мистецтва, адже Михайло вже непоганий баяніст!

«Університетське Слово»
Світлини Степана Гериліва


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print