Відкрита лекція – знань колекція

DSC_0040

Минулого вівторка, 31 березня, старший викладач кафедри соціальних комунікацій Руслан Вербовий провів відкриту лекцію для студентів-журналістів 5 курсу на тему: «Базові принципи інформаційної війни». Заняття відвідали директор Інституту філології та соціальних комунікацій Алла Сердюк, заступник директора з виховної роботи Оксана Червенко, професор кафедри української літератури та компаративістики Ольга Харлан, старший викладач кафедри соціальних комунікацій Ірина Ротару.

Основна мета лекції – підготувати майбутніх журналістів до роботи в кризових ситуаціях, навчити студентів розпізнавати негативні масово-інформаційні явища та протидіяти їм. Під час заняття викладач приділив особливу увагу окремим аспектам когнітивних викривлень у суспільстві та факторам резонансного впливу на масову свідомість, представивши присутнім модель сучасної інформаційної війни, ілюструючи матеріал прикладами із всесвітньої історії; розкрив особливості новітніх професій у сфері прикладних комунікаційних технологій та їх потенціал у контролі над ЗМІ.

DSC_0047

Після лекції перед студентами-випускниками та колегами виступила Алла Сердюк, подякувавши викладачеві за висвітлення актуальних тем вітчизняного сьогодення в навчальному процесі. Директорка ІФСК також звернула увагу присутніх на високий рівень викладання дисциплін колективом кафедри соціальних комунікацій та належну підготовку майбутніх спеціалістів у БДПУ.

Вероніка Пирлик,
старший лаборант
кафедри соціальних комунікацій

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print