Відпочиваючи – навчаємося

Цікавими та насиченими видалися вихідні дні (21-22 червня ц. р.), проведені командою студентів БДПУ на Запорізькій регіональній «Студреспубліці-2014». Делегація з 14-ти кращих представників університету, незважаючи на несприятливі для поїздки погодні умови, дісталася острова Хортиця в Запоріжжі. Відразу кинулася в вічі надзвичайна кількість активних та веселих хлопців та дівчат зі всієї області, які створювали позитивний настрій та теплу, дружню атмосферу протягом всього перебування на фестивалі.

Наметове містечко на березі Дніпра, що на базі профілакторію Запорізького національного університету, було заповнене студентами з провідних вишів Запоріжжя та області. Загальною ідеєю зборів стала, на наш погляд, така: «Відпочиваючи – навчаємося». Адже, два дні, проведені на Хортиці, завдяки організаторам «Студреспубліки», перетворилися на справжні уроки життя. Кожен навчився чомусь новому: встановлювати намети, виступати на сцені перед великою кількістю народу, готувати проекти та представляти їх на розсуд студентського пленарного засідання або розкривати свої таланти у різноманітних іграх, квестах та інтелектуальних змаганнях. Але, мабуть, найважливіше, чому навчила всіх ця поїздка, – це вміння працювати в команді, прислуховуватися до думки колективу та розуміння себе як унікальної особистості, яка здатна на щирі вчинки заради спільної справи.

n2q1otz2x7gp2p3p1

Від імені команди висловлюю подяку ректору БДПУ, професору Вікторії Зарві – за сприяння організації поїздки на фестиваль, голові профспілкового комітету Віталію Лолі, провідному фахівцеві з виховної роботи БДПУ Анетті Омельченко – за організацію матеріальної та моральної підтримки; директору Бердянського скаутського центру Юрію Іванову – за надання нашій команді наметів, спальних мішків та різного туристичного обладнання.

Ольга Коваленко,
кандидат педагогічних наук, доцент,
заступник декана ФКЕТ з виховної роботи

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print