Відповідально і почесно

Як ми вже повідомляли, 4 грудня в міськраді відбулося урочисте нагородження учасників конкурсу «Кращий волонтер міста Бердянська» за 2015 рік. Переможців вітав міський голова Володимир Чепурний.

Конкурс був оголошений виконкомом міськради з метою взаємодії і соціального партнерства органів влади у підтримці волонтерського руху. Оргкомітет конкурсу підбив підсумки,  визначив переможців і нагородив сувенірами в різних номінаціях.

DSCN9886 DSCN9885

Так, у номінації «Надання волонтерської допомоги з метою підтримки малозабезпечених, безробітних, багатодітних, бездомних, безпритульних, осіб, які потребують соціальної  реабілітації» була нагороджена студентка спеціальності «Соціальна педагогіка» Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти – Анастасія Животовська. Активісти Школи волонтерів кафедри соціальної педагогіки Тетяна Будник та Олена Сєрокващенко були відзначені у номінації «Здійснення догляду та надання допомоги хворим, інвалідам, одиноким, людям похилого віку та іншим особам, які через свої фізичні, матеріальні чи інші особливості потребують підтримки та допомоги». Всі вони отримали подяки та сувеніри від міського голови за особистий внесок у розв’язання соціальних проблем мешканців міста, суспільно-корисну діяльність, реалізацію соціальних проектів та створення позитивного іміджу діяльності волонтерів. 

Кафедра соціальної педагогіки (завідувач – професор Ольга Гуренко, викладачі: професор Володимир Котляр, доценти Наталя Захарова, Сергій Улюкаєв, Катерина Петровська, Ірина Сизоненко, старший викладач Анастасія Тургенєва, асистент Ольга Ілішова) вітає своїх студентів-волонтерів з почесними нагородами та висловлює сподівання, що тепло їх сердець подарує надію і радість всім, хто потребує уваги та співчуття. 

Катерина Петровська, Анастасія Тургенєва,
викладачі кафедри соціальної педагогіки 
На фото: нагородження волонтерів

 


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!